FG Wilson P1100-E1- Open -O (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16027-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P1100-E1- Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 7408 kg |
| Transport length : | 4980 mm |
| Transport width : | 2050 mm |
| Transport height : | 2160 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4008-TAG2A,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4008-TAG2A,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16027-O; Transport length: 4980 mm; Transport width: 2050 mm; Transport height: 2160 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4008-TAG2A, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 127,955 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.