FG Wilson P1100-E1- Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16027-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P1100-E1- Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 7408 kg |
| Transport length : | 4980 mm |
| Transport width : | 2050 mm |
| Transport height : | 2160 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4008-TAG2A,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4008-TAG2A,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16027-O; Transport length: 4980 mm; Transport width: 2050 mm; Transport height: 2160 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4008-TAG2A, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 127,955 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT