Hyundai DP222CC (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19859 |
| Make : | Hyundai |
| Model : | Hyundai DP222CC |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 6200 kg |
| Volume : | 1130 L |
| Transport length : | 5000 mm |
| Transport width : | 2000 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Doosan DP222CC,Doosan |
| fuel : | diesel |
| engine : | Doosan DP222CC,Doosan |
|
Comments :
Reference number: DPX-19859; Volume: 1130 L; Transport length: 5000 mm; Transport width: 2000 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Doosan DP222CC, Doosan |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 94,878 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.