Hyundai DP222CC (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19859 |
| Make : | Hyundai |
| Model : | Hyundai DP222CC |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 6200 kg |
| Volume : | 1130 L |
| Transport length : | 5000 mm |
| Transport width : | 2000 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Doosan DP222CC,Doosan |
| fuel : | diesel |
| engine : | Doosan DP222CC,Doosan |
|
Comments :
Reference number: DPX-19859; Volume: 1130 L; Transport length: 5000 mm; Transport width: 2000 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Doosan DP222CC, Doosan |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 94,878 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT