Sdmo TM11.5KM Spa (2004)
2004
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005885 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo TM11.5KM Spa |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2004 |
| Machine hours : | 10234 h |
| Net weight : | 468 kg |
| Length : | 1400 mm |
| Width : | 720 mm |
| Height : | 1100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0005885; Machine hours: 10234 h; Length: 1400 mm; Width: 720 mm; Height: 1100 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,003 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT