Sdmo KTA 50 G1
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005768 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo KTA 50 G1 |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 580 h |
| Net weight : | 9000 kg |
| Length : | 5500 mm |
| Width : | 2210 mm |
| Height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
|
Comments :
Reference number: 0005768; Machine hours: 580 h; Length: 5500 mm; Width: 2210 mm; Height: 2500 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 16 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 51,312 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT