Sdmo 51.2L70-4P 2600 KVA - ENGINE NEEDS REPAIR (2007)
2007
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 70147926 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo 51.2L70-4P 2600 KVA - ENGINE NEEDS REPAIR |
| Status : | Used |
| Year : | 2007 |
| First registration date : | 01.01.2007 |
| Machine hours : | 1200 h |
| Gross weight : | 28150 kg |
| Length : | 12190 mm |
| Width : | 2440 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 2746 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 2746 hp |
| Engine power : | 2746 hp |
|
Comments :
Reference number: 70147926; Machine hours: 1200 h; Length: 12190 mm; Width: 2440 mm |
|
Netherlands, Mac Arthurweg 2, 5466 AP VEGHEL, The Netherlands
€ 95,574 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT