Scania DC09 - St5 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21007 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania DC09 - St5 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 5500 kg |
| Volume : | 1200 L |
| Transport length : | 3800 mm |
| Transport width : | 2200 mm |
| Transport height : | 2490 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | DC 0932002/61,Scania |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | DC 0932002/61,Scania |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21007; Volume: 1200 L; Transport length: 3800 mm; Transport width: 2200 mm; Transport height: 2490 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: DC 09 320 02/61, Scania; certifications: CE |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 94,443 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT