Perkins 1104D-E44TA (2018)
2018
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006733 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104D-E44TA |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2018 |
| Machine hours : | 1389 h |
| Net weight : | 1569 kg |
| Length : | 2610 mm |
| Width : | 1120 mm |
| Height : | 1770 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 129 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 129 hp |
| Engine power : | 129 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006733; Machine hours: 1389 h; Length: 2610 mm; Width: 1120 mm; Height: 1770 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,968 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT