Mwm 618 V16 AvK
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002183 |
| Make : | Mwm |
| Model : | Mwm 618 V16 AvK |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 219 h |
| Net weight : | 4500 kg |
| Length : | 4100 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 1750 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 546 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 546 hp |
| Engine power : | 546 hp |
|
Comments :
Reference number: 0002183; Machine hours: 219 h; Length: 4100 mm; Width: 1250 mm; Height: 1750 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,494 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.