John Deere 30 kVA (2009)
2009
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006532 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 30 kVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2009 |
| Machine hours : | 5117 h |
| Net weight : | 650 kg |
| Length : | 1450 mm |
| Width : | 650 mm |
| Height : | 1050 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006532; Machine hours: 5117 h; Length: 1450 mm; Width: 650 mm; Height: 1050 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,264 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT