Jcb G 115 QS (2019)
2019
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-11103834 |
| Make : | Jcb |
| Model : | Jcb G 115 QS |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2019 |
| Machine hours : | 6696 h |
| Net weight : | 1830 kg |
| Volume : | 270 L |
| Voltage : | 230/400 V |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | JCB |
| fuel : | diesel |
| engine : | JCB |
|
Comments :
Machine hours: 6696 h; Volume: 270 L; Voltage: 230/400 V; Frequency: 50 Hz; engine: JCB |
|
Poland, ul. Gliwicka 88b, 44-117 Paniowki, Poland
€ 14,301 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT