Jcb 448TGWA-72 - marine St-5 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-22002 |
| Make : | Jcb |
| Model : | Jcb 448TGWA-72 - marine St-5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1250 kg |
| Transport length : | 1630 mm |
| Transport width : | 800 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | JCB 448 TWGA,JCB |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | JCB 448 TWGA,JCB |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-22002; Transport length: 1630 mm; Transport width: 800 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: JCB 448 TWGA, JCB; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 27,419 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT