Iveco FPT NEF45 SM1A.A004 (2014)
2014
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006460 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco FPT NEF45 SM1A.A004 |
| Status : | Used |
| Year : | 2014 |
| Machine hours : | 190 h |
| Net weight : | 1600 kg |
| Length : | 2680 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006460; Machine hours: 190 h; Length: 2680 mm; Width: 1000 mm; Height: 1750 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,355 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT