Hyundai DP222LC (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19858 |
| Make : | Hyundai |
| Model : | Hyundai DP222LC |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 6185 kg |
| Volume : | 1090 L |
| Transport length : | 4808 mm |
| Transport width : | 1950 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai DP222LC,Hyundai |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai DP222LC,Hyundai |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19858; Volume: 1090 L; Transport length: 4808 mm; Transport width: 1950 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Hyundai DP222LC, Hyundai; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 78,775 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT