Hatz 3L41C (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006664 |
| Make : | Hatz |
| Model : | Hatz 3L41C |
| Status : | Good |
| Year : | 2003 |
| Net weight : | 750 kg |
| Length : | 1350 mm |
| Width : | 620 mm |
| Height : | 780 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006664; Length: 1350 mm; Width: 620 mm; Height: 780 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,567 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT