Cummins C1100D5B - Open -O (2024)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18531-O |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C1100D5B - Open -O |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 8380 kg |
| Transport length : | 4470 mm |
| Transport width : | 1780 mm |
| Transport height : | 2230 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | KTA38-G14,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | KTA38-G14,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18531-O; Transport length: 4470 mm; Transport width: 1780 mm; Transport height: 2230 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: KTA38-G14, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 158,856 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.