Cummins 4B3.9-G12 - .1 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19830.1 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 4B3.9-G12 - .1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1072 kg |
| Volume : | 55 L |
| Transport length : | 2290 mm |
| Transport width : | 950 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 4B3.9-G12,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 4B3.9-G12,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19830.1; Volume: 55 L; Transport length: 2290 mm; Transport width: 950 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 4B3.9-G12, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT