Alsthom V102 unelec
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006086 |
| Make : | Alsthom |
| Model : | Alsthom V102 unelec |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 1580 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 3340 mm |
| Width : | 1450 mm |
| Height : | 1700 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 10 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 10 |
|
Comments :
Reference number: 0006086; Machine hours: 1580 h; Length: 3340 mm; Width: 1450 mm; Height: 1700 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 10 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT