Cummins 6C8.3 180KVA (1995)
1995
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0512809 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 6C8.3 180KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1995 |
| Replaces OEM : | 6C8.3 GENERATOR 180KVA |
| Net weight : | 2800 kg |
| Length : | 3300 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 2150 mm |
|
Comments :
Reference number: 0512809; Replaces OEM: 6C8.3 GENERATOR 180KVA; Length: 3300 mm; Width: 1200 mm; Height: 2150 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V.B.A. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.