Cummins 6C8.3 180KVA (1995)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0512809 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 6C8.3 180KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1995 |
| Replaces OEM : | 6C8.3 GENERATOR 180KVA |
| Net weight : | 2800 kg |
| Length : | 3300 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 2150 mm |
|
Comments :
Reference number: 0512809; Replaces OEM: 6C8.3 GENERATOR 180KVA; Length: 3300 mm; Width: 1200 mm; Height: 2150 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V.B.A. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.