Caterpillar CAT C32 – Open (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18108 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT C32 - Open |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 6985 kg |
| Transport length : | 4640 mm |
| Transport width : | 1680 mm |
| Transport height : | 2160 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 1360 hp |
| engine : | Caterpillar C32,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 1360 hp |
| engine : | Caterpillar C32,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 1360 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18108; Transport length: 4640 mm; Transport width: 1680 mm; Transport height: 2160 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C32, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 155,809 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT