Perkins 1103A-33TG2 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006738 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1103A-33TG2 |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 1121 kg |
| Length : | 2410 mm |
| Width : | 1010 mm |
| Height : | 1810 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006738; Length: 2410 mm; Width: 1010 mm; Height: 1810 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,883 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT