Mosa TS 350 YSX-BC Las Diesel 350 Amp Welding (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006370 |
| Make : | Mosa |
| Model : | Mosa TS 350 YSX-BC Las Diesel 350 Amp Welding |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2008 |
| Machine hours : | 5827 h |
| Net weight : | 530 kg |
| Length : | 1780 mm |
| Width : | 720 mm |
| Height : | 1120 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006370; Machine hours: 5827 h; Length: 1780 mm; Width: 720 mm; Height: 1120 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,005 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT