Perkins 1103A-33TG2 (2026)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006738 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1103A-33TG2 |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 1121 kg |
| Length : | 2410 mm |
| Width : | 1010 mm |
| Height : | 1810 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006738; Length: 2410 mm; Width: 1010 mm; Height: 1810 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,883 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.