Renault 115 kVa (1990)
1990
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-7226984 |
| Make : | Renault |
| Model : | Renault 115 kVa |
| Status : | Excellent |
| Year : | 1990 |
| Machine hours : | 400 h |
| Weight : | 1500 kg |
| Length : | 2000 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1500 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| Color : | red |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 154 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 154 hp |
| Engine power : | 154 hp |
| Colour : | red |
|
Comments :
Machine hours: 400 h; Weight: 1500 kg; Length: 2000 mm; Width: 1000 mm; Height: 1500 mm; Frequency: 50 Hz; engine cylinders: 6 |
|
France, 122 AV DE LA RESISTANCE 93340 LE RAINCY, FRANCE
€ 4,787 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT