Renault 115 kVa (1990)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-7226984 |
| Make : | Renault |
| Model : | Renault 115 kVa |
| Status : | Excellent |
| Year : | 1990 |
| Machine hours : | 400 h |
| Weight : | 1500 kg |
| Length : | 2000 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1500 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| Color : | red |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 154 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 154 hp |
| Engine power : | 154 hp |
| Colour : | red |
|
Comments :
Machine hours: 400 h; Weight: 1500 kg; Length: 2000 mm; Width: 1000 mm; Height: 1500 mm; Frequency: 50 Hz; engine cylinders: 6 |
|
France, 122 AV DE LA RESISTANCE 93340 LE RAINCY, FRANCE
€ 4,787 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.