Perkins 1206A-E70TTAG3 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19810 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1206A-E70TTAG3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2580 kg |
| Volume : | 380 L |
| Transport length : | 3708 mm |
| Transport width : | 1300 mm |
| Transport height : | 1970 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1206-E70TTAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1206-E70TTAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19810; Volume: 380 L; Transport length: 3708 mm; Transport width: 1300 mm; Transport height: 1970 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1206-E70TTAG3, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 33,512 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT