Cummins KTA-50-G1 (1988)
1988
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-12657 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTA-50-G1 |
| Status : | Used |
| Year : | 1988 |
| Machine hours : | 500 h |
| Gross weight : | 10500 kg |
| Transport length : | 4440 mm |
| Transport width : | 1500 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 380 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins KTA50-G1,Cummins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins KTA50-G1,Cummins |
|
Comments :
Reference number: DPX-12657; Machine hours: 500 h; Transport length: 4440 mm; Transport width: 1500 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 380; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins KTA50-G1, Cummins |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 33,076 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT