Cummins 4B3.9-G2 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19830 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 4B3.9-G2 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1034 kg |
| Volume : | 55 L |
| Transport length : | 2210 mm |
| Transport width : | 970 mm |
| Transport height : | 1320 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 4B3.9-G2,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 4B3.9-G2,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19830; Volume: 55 L; Transport length: 2210 mm; Transport width: 970 mm; Transport height: 1320 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 4B3.9-G2, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 7,659 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT