BES20S All-In-One Energy System - -h (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20061 |
| Make : | Bes |
| Model : | BES20S All-In-One Energy System - -h |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1350 kg |
| Volume : | 100 L |
| Transport length : | 2100 mm |
| Transport width : | 1150 mm |
| Transport height : | 1700 mm |
| Voltage : | 230 |
| Frequency : | 50 Hz |
| power output : | 26 hp |
| engine : | Yunnei / DEF20CFA4 |
| certifications : | CE |
| power output : | 26 hp |
| engine : | Yunnei / DEF20CFA4 |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 26 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-20061; Volume: 100 L; Transport length: 2100 mm; Transport width: 1150 mm; Transport height: 1700 mm; Voltage: 230; Frequency: 50 Hz; engine: Yunnei / DEF20CFA4; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 32,641 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT