Mtu AEG DKBH 4506/04 1875 KVA (1984)
1984
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 016786 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu AEG DKBH 4506/04 1875 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1984 |
| Replaces OEM : | DKBH 4506/04 GENERATOR 1875 KVA |
| Net weight : | 9800 kg |
| Length : | 5000 mm |
| Width : | 2050 mm |
| Height : | 230 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 016786; Replaces OEM: DKBH 4506/04 GENERATOR 1875 KVA; Length: 5000 mm; Width: 2050 mm; Height: 230 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.