John Deere 4045TF120 100KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212185 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 4045TF120 100KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 4045TF120 GENERATOR 100KVA |
| Net weight : | 1280 kg |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 900 mm |
| Height : | 1600 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212185; Replaces OEM: 4045TF120 GENERATOR 100KVA; Length: 2300 mm; Width: 900 mm; Height: 1600 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.