Socomec ampère ATS automatische netovername paneel
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002934 |
| Make : | Socomec |
| Model : | Socomec ampère ATS automatische netovername paneel |
| Status : | Excellent |
| Net weight : | 250 kg |
| Length : | 920 mm |
| Width : | 550 mm |
| Height : | 2010 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0002934; Length: 920 mm; Width: 550 mm; Height: 2010 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,528 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT