Scania 3 (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19928 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania 3 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Volume : | 370 L |
| Transport length : | 5000 mm |
| Transport width : | 1900 mm |
| Transport height : | 2350 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 531 hp |
| engine : | Scania DC13320A 02-63,Scania |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 531 hp |
| engine : | Scania DC13320A 02-63,Scania |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 531 hp |
|
Comments :
Model: 3; Reference number: DPX-19928; Volume: 370 L; Transport length: 5000 mm; Transport width: 1900 mm; Transport height: 2350 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Scania DC13 320A 02-63, Scania; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 72,246 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT