Himoinsa XXL tank (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006777 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa XXL tank |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 944 kg |
| Length : | 2100 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1550 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006777; Length: 2100 mm; Width: 1000 mm; Height: 1550 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,883 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT