Himoinsa HYW-17 Yanmar New (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004579 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HYW-17 Yanmar New |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Length : | 2100 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1350 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 26 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 26 hp |
| Engine power : | 26 hp |
|
Comments :
Reference number: 0004579; Length: 2100 mm; Width: 1000 mm; Height: 1350 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 10,227 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT