FG Wilson P715-3 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16023-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P715-3 - Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4522 kg |
| Volume : | 1132 L |
| Transport length : | 3910 mm |
| Transport width : | 1467 mm |
| Transport height : | 2156 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2806A-E18TAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 2806A-E18TAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16023-O; Volume: 1132 L; Transport length: 3910 mm; Transport width: 1467 mm; Transport height: 2156 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 2806A-E18TAG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 66,262 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT