Cummins LSA50L6 - 4P
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005862 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins LSA50L6 - 4P |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 581 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 1900 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1200 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005862; Machine hours: 581 h; Length: 1900 mm; Width: 1000 mm; Height: 1200 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,308 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT