Cummins 4BTA3.9-G2 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19833 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 4BTA3.9-G2 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1214 kg |
| Volume : | 87 L |
| Transport length : | 2400 mm |
| Transport width : | 1000 mm |
| Transport height : | 1350 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 4BTA3.9-G2,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 4BTA3.9-G2,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19833; Volume: 87 L; Transport length: 2400 mm; Transport width: 1000 mm; Transport height: 1350 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 4BTA3.9-G2, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 10,532 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT