Bearward Radiator, 2150KVA, with since (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-11117387 |
| Make : | Bearward |
| Model : | Bearward Radiator, 2150KVA, with since |
| Status : | Used |
| Year : | 2008 |
| Machine hours : | 244 h |
| Weight : | 5120 kg |
| Length : | 4010 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2110 mm |
| Voltage : | 400 VOLTS |
| Frequency : | 50 Hz |
| power output : | 2547 hp |
| power output : | 2547 hp |
| Engine power : | 2547 hp |
|
Comments :
Machine hours: 244 h; Weight: 5120 kg; Length: 4010 mm; Width: 1400 mm; Height: 2110 mm; Voltage: 400 VOLTS; Frequency: 50 Hz |
|
Netherlands, Rietgoorsestraat 56, 4708PH Roosendaal, The Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.