Atlas Copco QAS18YDS (3839) (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 3839 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS18YDS (3839) |
| Status : | Used |
| Year : | 2003 |
| Machine hours : | 5121 h |
| Weight : | 1000 kg |
| power output : | 18 hp |
| engine : | 13,6 kW,4 Zyl. Yanmar |
| power output : | 18 hp |
| engine : | 13,6 kW,4 Zyl. Yanmar |
| Engine power : | 18 hp |
|
Comments :
Reference number: 3839; Machine hours: 5121 h; Weight: 1000 kg; engine: 13,6 kW, 4 Zyl. Yanmar |
|
Austria, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.