Atlas Copco P8000 Gasoline, 6.5 (2020)
2020
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - P8000 - 60413 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco P8000 Gasoline, 6.5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2020 |
| Gross weight : | 83 kg |
| Transport length : | 680 mm |
| Transport width : | 550 mm |
| Transport height : | 550 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 86 hp |
| engine : | - |
| fuel : | diesel |
| power output : | 86 hp |
| engine : | - |
| Engine power : | 86 hp |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - P8000 - 60413; Transport length: 680 mm; Transport width: 550 mm; Transport height: 550 mm; engine: - |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 826 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT