Volvo TAD1345GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18881 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1345GE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4100 kg |
| Volume : | 515 L |
| Transport length : | 4300 mm |
| Transport width : | 1500 mm |
| Transport height : | 2470 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1345GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1345GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18881; Volume: 515 L; Transport length: 4300 mm; Transport width: 1500 mm; Transport height: 2470 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Volvo TAD1345GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 50,485 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT