Yanmar 4TNV98C (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19909 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 4TNV98C |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 835 kg |
| Volume : | 100 L |
| Transport length : | 2100 mm |
| Transport width : | 870 mm |
| Transport height : | 1165 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 35 hp |
| engine : | Yanmar 4TNV98C-33G,Yanmar |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 35 hp |
| engine : | Yanmar 4TNV98C-33G,Yanmar |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 35 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-19909; Volume: 100 L; Transport length: 2100 mm; Transport width: 870 mm; Transport height: 1165 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Yanmar 4TNV98C-33G, Yanmar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 17,365 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT