Cummins C900D5 - -O (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18527-O-3 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C900D5 - -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2022 |
| Machine hours : | 1 h |
| Gross weight : | 6345 kg |
| Transport length : | 4320 mm |
| Transport width : | 1860 mm |
| Transport height : | 2150 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSK23-G3,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSK23-G3,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18527-O-3; Machine hours: 1 h; Transport length: 4320 mm; Transport width: 1860 mm; Transport height: 2150 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins QSK23-G3, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 65,283 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT