Mtu 16V396 1875KVA (1985)
1985
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 016647 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 16V396 1875KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1985 |
| Replaces OEM : | 16V396 GENERATOR 1875KVA |
| Length : | 5000 mm |
| Width : | 2000 mm |
| Height : | 2200 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 016647; Replaces OEM: 16V396 GENERATOR 1875KVA; Length: 5000 mm; Width: 2000 mm; Height: 2200 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.