Volvo V550K 550KVA (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0112031 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo V550K 550KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2006 |
| Replaces OEM : | V550K GENERATOR 550KVA |
| Net weight : | 3625 kg |
| Length : | 3500 mm |
| Width : | 1500 mm |
| Height : | 2100 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0112031; Replaces OEM: V550K GENERATOR 550KVA; Length: 3500 mm; Width: 1500 mm; Height: 2100 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.