BES45S3 All In-One Energy System - -h (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20063 |
| Make : | Bes |
| Model : | BES45S3 All In-One Energy System - -h |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2800 kg |
| Volume : | 150 L |
| Transport length : | 2500 mm |
| Transport width : | 1150 mm |
| Transport height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| power output : | 60 hp |
| engine : | Yunnei / DEF30CAA5 |
| certifications : | CE |
| power output : | 60 hp |
| engine : | Yunnei / DEF30CAA5 |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 60 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-20063; Volume: 150 L; Transport length: 2500 mm; Transport width: 1150 mm; Transport height: 2000 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Yunnei / DEF30CAA5; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 43,087 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT