Perkins 1104C-44TAG2 (2026)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19806 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104C-44TAG2 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1496 kg |
| Volume : | 120 L |
| Transport length : | 2708 mm |
| Transport width : | 1050 mm |
| Transport height : | 1250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104C-44TAG2,Perkins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104C-44TAG2,Perkins |
|
Comments :
Reference number: DPX-19806; Volume: 120 L; Transport length: 2708 mm; Transport width: 1050 mm; Transport height: 1250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1104C-44TAG2, Perkins |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 16,320 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.